TERAPIA PSYCHOLOGICZNA

Terapia psychologiczna przez wiele osób niesłusznie kojarzona jest z leczeniem. Jest to bowiem metoda pracy z różnego rodzaju problemami życia codziennego, a także sposób na lepsze poznanie siebie i rozwój osobisty. W trakcie procesu terapeutycznego mamy okazję zagłębić się w siebie i poświęcić całą swoją uwagę własnej osobie, co w dzisiejszym pędzącym świecie  zdarza się niezwykle rzadko. Dzięki temu możemy poznać sposób na ułożenie spraw po swojej myśli, drogę do sukcesu, a przede wszystkim drogę do nas samych. Terapia, dzięki wprowadzeniu do naszego życia nowego świeżego spojrzenia, może okazać się drogą do szczęścia.

 

Terapia psychologiczna nie tylko pomaga osobom mierzącym się z różnego rodzaju zaburzeniami, ale przede wszystkim pozwala uporać się ze stresem i trudnościami, które spotykają nas na różnych etapach życia. Pozwala także spojrzeć na swoje życie z szerszej perspektywy. Wpisuje się to w dzisiejsze trendy samodoskonalenia i rozwoju oraz szukania równowagi między życiem osobistym a zawodowym.

 

W neuroImpulsie proponujemy Państwu terapię opartą na relacji między klientem a terapeutą, która dostarcza możliwość otworzenia się w atmosferze zaufania i wzajemnego szacunku. Dopiero w takich warunkach możemy bezpiecznie podróżować po różnych zakątkach nas samych bez obaw, że się w nich zagubimy.

 

Spotkania z psychologiem odbywają się raz w tygodniu. Trwają one 50 min. Ilość spotkań zależy od indywidualnych potrzeb każdego Klienta.

TEN RODZAJ PRACY POLECAMY OSOBOM, KTÓRE: 

 

- odczuwają dyskomfot w codziennym życiu,

- mają problemy w związkach i bliskich relacjach,

- odczuwają przewlekły smutek lub złość,

- czują się nieszczęśliwe;

 

- chcą lepiej poznać samych siebie,

- chcą rozwijać swoją osobowość.

NEUROIMPULS S.C.

Al. "Solidarności" 117 lok. 504,

00-140 Warszawa

Numer konta: 33 1140 2004 0000 3002 7524 3768

Copyright © 2021 INSTYTUT NEUROIMPULS Warszawa