MONIKA ŻELAZEK

 

 

Ukończył psychologię na Katolickim Uniwersytecie Lubelskim. W trakcie studiów

odbyła liczne praktyki, między innymi na Oddziale Neurologii Samodzielnego Publicznego Szpitala nr 4 w Lublinie, Specjalistycznej Poradni Psychoprofilaktyki i Terapii Rodzin oraz w Środowiskowym Domu Samopomocy. Uczestniczyła w Programie Wymiany Studentów Erasmus, podczas którego studiowałam psychologię na Radboud University of Nijmegen w Holandii.

 

Przez ponad 5 lat pracowała w Akademickim Centrum Medycznym, gdzie prowadziła diagnozę oraz terapię funkcji poznawczych u pacjentów neurologicznych, a także kierowała pracą zespołu Psychologiczno-Terapeutycznego. W tym samym czasie intensywnie rozwijała swoje zainteresowania związane z neuropsychologią, o czym świadczą ukończone studia podyplomowe z Diagnozy i Terapii Neuropsychologicznej na Uniwersytecie Marii Curie Skłodowskiej w Lublinie, szkolenie „Diagnostyka Mózgu w chorobach neurologicznych, odczytywanie dokumentacji medycznej” oraz uczestnictwo w licznych konferencjach.

 

Kurs z prowadzenia treningów EEG Biofeedback ukończyła w 2016 roku i od tej pory odkrywa ogromne możliwości terapeutyczne tej metody w zwiększaniu skuteczności funkcjonowania mózgu.

 

Prywatnie jest miłośniczką thrillerów medycznych oraz jazdy na rolkach.

 
04 grudnia 2020

NEUROIMPULS S.C.

Al. "Solidarności" 117 lok. 504,

00-140 Warszawa

Numer konta: 33 1140 2004 0000 3002 7524 3768

Copyright © 2021 INSTYTUT NEUROIMPULS Warszawa