COACHING

COACHING DLA NASTOLATKÓW

COACHING RODZICIELSKI

LIFECOACHING DOROŚLI

COACHING

 

Coaching jest procesem towarzyszenia klientowi w jego drodze do osiągnięcia celu. Coach, dzięki odpowiednim pytaniom, otwiera przed Klientem nowe perspektywy i staje się katalizatorem zmiany, tak by Klient mógł w pełni zrealizować swój potencjał.

 

Coaching nie jest terapią - jest procesem nastawionym na osiągnięcie celu, ukierunkowanym na przyszłość, wspiera rozwój i dążenie do samorealizacji. Jednocześnie jest nastawiony na wygenerowanie zmiany, ponieważ nie można oczekiwać, że sytuacja człowieka poprawi się, jak długo będzie się on zachowywał w ten sam sposób.

 

Coaching daje ogromne możliwości osobom w każdym wieku - od nastolatków po seniorów.

 

Spotkania coachingowe odbywają się raz na 2 tygodnie i trwają 1,5-2 godzin zegarowych. Liczba potrzebnych spotkań waha się od 6 do 12.

 

W instytucie neuroImpuls zachęcamy do skorzystania z połączenia treningów Biofeedback i coachingu. Takie holistyczne podejście pozwala jednocześnie towarzyszyć Klientowi w jego drodze do celu, budować nowe nawyki, a także przygotować jego mózg do nowego sposobu funkcjonowania. Treningi EEG-Biofeedback wspierają proces coachingowy poprzez: poszerzanie świadomości reakcji naszego mózgu na otaczający nas świat; uplastycznienie połączeń nerwowych w mózgu - dzięki temu dokonanie zmiany staje się łatwiejsze; wspieranie powstania w mózgu układu fal mózgowych charakterystycznego dla wysokiej motywacji do działania i osiągania najlepszych możliwych efektów.

NEUROIMPULS S.C.

Al. "Solidarności" 117 lok. 504,

00-140 Warszawa

Numer konta: 33 1140 2004 0000 3002 7524 3768

Copyright © 2021 INSTYTUT NEUROIMPULS Warszawa