BARBARA RUTKOWSKA

 

 

Współzałożycielka Instytutu neuroImpuls. W gabinecie zajmuje się wykonywaniem konsultacji psychologicznych, diagnoz qEEG, prowadzeniem treningów EEG-biofeedback i HRV/BVP-biofeedback oraz terapią psychologiczną.

 

Ukończyła psychologię na Uniwersytecie Wrocławskim. Z metodą Biofeedback po raz pierwszy zetknęła się podczas praktyk zawodowych w trakcie studiów. Była to miłość od pierwszego wejrzenia! Od tamtej pory odbyła szkolenie I i II stopnia z posługiwania się tą metodą. Dodatkowo odbyła szkolenie z przeprowadzania i analizowania badań QEEG. Treningi prowadzi od 8 lat, zarówno z dziećmi, jak i osobami dorosłymi. Wcześniej zatrudniona w Klinice Medico-Brain pracowała na renomę firmy i własną.

 

Realizowała treningi metodą EEG-Biofeedback oraz wykonywała diagnozy w projekcie unijnym Uwolnić Potencjał - programie specjalistycznych działań wyrównujących szanse edukacyjne uczniów szkół z oddziałami integracyjnymi na Pradze Południe.

 

Po zakończeniu studiów odbyła 3-letnie szkolenie z zakresu niesienia pomocy psychologicznej w Ośrodku Edukacji Psychologicznej we Wrocławiu. Ukończyła studia podyplomowe z zakresu pomocy pedagogiczno-psychologicznej i interwencji kryzysowej. Posiada kwalifikacje pedagogiczne.

 

Prywatnie mama energetycznego trzylatka. W wolnych chwilach pogłębia wiedzę o funkcjonowaniu Człowieka, spędza czas z przyjaciółmi i połyka książki. Uwielbia górskie wędrówki i zwierzęta. Niezmiennie wierzy w to, że każdy może rozwinąć swój potencjał!

 

 

03 grudnia 2020

NEUROIMPULS S.C.

Al. "Solidarności" 117 lok. 504,

00-140 Warszawa

Numer konta: 33 1140 2004 0000 3002 7524 3768

Copyright © 2021 INSTYTUT NEUROIMPULS Warszawa